Welcome to Bia2raP.com ( Download Free Music | Music Video | Wallpapers ). Bia2Rap WebSite Comin' So0n

درباره وبلاگ
سایت هواداران گروه زد بازی
پیوندهای روزانه
پیوندها
طراح قالب
Designed By
MasoudXploD
Powered By
BLOGFA.COM
Bia2rap.Com

به این سایت مراجعه کنید من اونجا می نویسم

www.Bia2Rap.Com

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Omid Lakers
یک آهنگ قشنگ از امید که چند روز پیش به من داد ولی به دلیل مشکلاتی نتونستم بزارمش. حتما دانلود کنید. قشنگ شده . به اسم اتو کش

Omid lakers - Oto Kesh

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
مههدی سدری
آهنگ جدید مهدی سدری

                                        آهنگ رو گوش کنین

                                             دانلود آهنگ

اینم آهنگ قبلی اش با نام دلم برات تنگه نمی شه دانلود 

 

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Shassy Shady
سلام دیدم خیلی ساسی شیدی و سکوت حال کردین ۷ تا اهنگ از البومشون می زارم که هنوز پخش نشده.این ۷ تا اهنگ از سی دی اول البومشون است.و بیگرافیه هر ۲تاشون.

اینم اخرین کارشون بنام صدام رو کشتن دانلود 

اهنگ عشق و حال زندگی

اهنگ ارزوی قبل از مرگ

اهنگ قصه ی من و تو

اهنگ خیلی سخته

اهنگ قرار

پایان


AKA : Sasan.Sh

Born : May 2,1987 in Karaj

Genres : Rap

Styles : Hardcore Rap , Pop-Rap , Gangsta Rap

Numbers : 1.Eminem   2.Kumskull [Of the Luniz]

 

 

 

AKA : Arash.M

Born : Aug 3,1986 in Karaj

Genres : Rap

Styles : Hardcore Rap , Pop-Rap , Gangsta Rap

Numbers : 1.Tupac   2.Yukmouth [Of the Luniz

Sasan: rap_parast@yahoo.com             Arash: suk0ot@yahoo.com

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
سلام دوستان.

می خوام که این سایت رو واگذار کنم و دیگه اینجا آپ نمیکنم . ( الان در سایت Rap98.comهستم )

فعلا چند نفر تمایل به خرید سایت دارن ولی قول میدم سایت رو به کسی بدم که از عهدش بر بیاد .

کاری داشتین این ID من هستش.

MoeenXpLoD@yahoo.com 

راستی اگه کسی خواست بدونه که مشخصات سایت چیه:

Server : Linux 100 MB

Subdomain : 10

Mail : Unlimited

PHP Nuke

ASP.net

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Ax az Payam BAng

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
A3 Group Ft. Hamed Panic [A3 Ft.Panic - Saranjam
 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Hichkas Ft Ghaf - Migan Ghaf

اینم آهنگ جدید هیچکس و قاف

به اسمه میگن قاف

--

Download


بچه ها متوجه شدین اینجا تنها سایتی هست که اصلا بحث خایه مالی توش نیست و تا حالا نزاشتم که نوسنده های این وب توش برای کسی خایه مالی کنن.

--

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
LeO TRAX

این آهنگ جدید LeO به اسمه هنوز زوده

که ورژن جدید آهنگ واست زوده است و ورس آخرش عوض شده

و خدااا تر شده

حتما دانلود کنین !

--

Download

--

اینم آهنگ جدید LeO و Big Vulture که اولین کارشه

به اسمه لیوان رپ !

--

Download

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Various persian Rap
این هم اهنگ با کیفیت شاهه شیراز از بکس شیراز سنتر که پودی هم تو اون می خونه.اینو حتما دانلود کنین.

دانلود

 


تمامی اهنگ های زت ایکس برای دانلود (در خواستی) 

۱-داف 20 من                زت ایکس ویزارد

۲-یاد بگیر این 3 تا اسم    زت ایکس تیغه علیشمس

۳-سالار فیلی                 زت سنیپ

۴-رقص مکزیکی               زت سنیپ

۵-خلاف ما                      زت علیشمس سنیپ

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Pshe Ft Roxy - Bardeh

pshe Ft Roxy - Bardeh

آهنگ جالبی هست توصیه می کنم که دانلود کنید.....

 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Full Albume By Apachi
 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
اینم عکس از-sali3-tag از گروه B-baX
sali3
 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
ٍStone Ft. Tailor- Man O To boodim
 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
Shatranj - Black Rose
 نوشته شده توسط Bia2Rap |  
فهرست اصلی
آرشیو موضوعی
آرشیو مطالب
امکانات

اين وبلاگ را صفحه خانگي خود كنید!   ذخيره كردن صفحه!   اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها!   لینک RSS

Copyright © 2006 All Rights Reserved by Bia2raP.com